• Portal www.outlet-media.pl jest bazą danych online zawierającą informacje o hurtowniach i importerach zarówno z Polski, jak i reszty krajów Unii Europejskiej. Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu najbardziej wartościowych kontaktów biznesowych do Państwa potencjalnych dostawców. W naszej bazie znajdują się kontakty do firm oferujących wszelkiego rodzaju końcówki kolekcji, outlet, nadwyżki magazynowe, towar pochodzący z likwidacji sklepów, produkty pochodzące ze zwrotów oraz bieżące kolekcje w cenach hurtowych. 

  Oferowana Państwu baza danych to również doskonałe źródło informacji o najtańszych krajowych i zagranicznych hurtowniach i importerach. Firmy poszukujące odbiorców swojego towaru znajdą u nas także kontakty do sklepów detalicznych, które mogą okazać się Państwa stałym odbiorcą towaru.
    
  W naszej bazie danych dominują firmy z branży odzieżowej. Niemniej jednak baza stale będzie rozszerzana o kolejne branże, które będą cieszyły się coraz większą popularnością.

  Wykupując roczny abonament uzyskają Państwo dostęp do firm z takich krajów jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Belgia, Holandia, Czechy, Słowacja, Grecja, Litwa, Łotwa, Luksemburg.

  W bazie outlet-media.pl jest ok. 1 700 firm: ok. 500 dostawców zagranicznych, ok. 500 dostawców krajowych oraz około 700 sklepów detalicznych. Każdego miesiąca w naszej bazie pojawiają się nowe firmy!

  Oprócz danych teleadresowych i informacji o firmie oferujemy Państwu również w cenie abonamentu dostęp do ponad 1200 ofert handlowych, które umieszczane są przez nas na stronach portalu. Zamieszczane oferty pochodzą bezpośrednio od firm, których dane umieszczone są w naszej bazie danych dostawców. Nasi pracownicy wybierają tylko najlepsze oferty jakie do nas wpływają. Oferty są tłumaczone na język polski.

  Najważniejszą jednak rzeczą jest możliwość bezpłatnej rejestracji Państwa firmy oraz bezpłatny dostęp do bazy polskich firm oraz sklepów detalicznych. Dzięki darmowej rejestracji uzyskają również Państwo możliwość dodawania ogłoszeń KUP/SPRZEDAJ na naszym portalu.

  Wykupując dostęp do płatnej bazy dostawców zagranicznych mają Państwo pewność, iż informacje o firmach są aktualne i sprawdzone. Portal prowadzony jest przez firmę infobrokerską specjalizującą się w wyszukiwaniu informacji gospodarzczej. 
   
  NOWOŚĆ!!!

  Od 1 stycznia 2011 umożliwiamy naszym zarejestrowanym użytkownikom zakup danych teleadresowych do wybranego dostawcy prezentującego swoje oferty w wysyłanych codziennie newsletterach. Koszt zakupu danych teleadresowych do wybranego dostawcy wynosi 149 zł netto. 

  Jak to działa?

  Wybierz w newsletterze interesującą cię ofertę stocku. Prześlij nam zamówienie drogą mailową na wybraną ofertę. Dokonaj przelewu na nasze konto w kwocie 149 zł netto. Po otrzymaniu przelewu nasz pracownik prześle dane teleadresowe do wybranego dostawcy.

  Właścicielem portalu jest firma DANLOBinfo  z siedzibą w Radomiu przy ul. Sempołowskiej 13/16, 26-600 Radom. NIP: 7962523555. REGON: 141293843.
   


końcówki kolekcji, outlet, hurtownie outlet, nadwyżki magazynowe, importer outlet, końcówki serii
Wszystkie znajdujące się na powyższych stronach WWW znaki towarowe oraz nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
powered by TechOne