• Portal Outlet-media.pl zawiera bazy danych z wyselekcjonowanymi firmami z Polski oraz Unii Europejskiej oferującymi outlet, końcówki kolekcji, końcówki serii, nadwyżki magazynowe, stocki, zwroty sklepowe, odzież markową itp. Bazy danych znajdujące się na naszym portalu zbudowane zostały przez firmę DANLOBinfo, która specjalizuje się w pozyskiwaniu kontaktów do hurtowni, importerów, dystrybutorów, producentów. 

  Naszym zarejestrowanym użytkownikom oferujemy bezpłatny dostęp do bazy danych zawierającej dane kontaktowe oraz opisy firm z Polski w skład których wchodzą: hurtownie outlet, importerzy outlet, końcówki kolekcji. Do dyspozycji użytkowników oddana jest również bezpłatnie baza danych sklepów outlet oferujących towar w cenach detalicznych.

  Na naszym portalu znajdą także Państwo bazę danych zawierającą kontakty do firm z Unii Europejskiej. Są to kontakty do importerów outlet, hurtowni końcówek kolekcji, firm typu import-eksport, hurtowni odzieży itp. Baza zawiera kontakty i opisy do ponad 490 firm. Każdego miesiąca wyszukujemy i dodajemy nowe firmy. W bazie znajdą Państwo kontakty do hurtowni z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Włoch i innych krajów europejskich jak Litwa, Łotwa, Węgry, Słowacja, Czechy. Aby uzyskać dostęp do tej bazy należy wykupić u nas roczny abonament, który pozwoli Państwu przeglądać zasoby bazy i nawiązać nowe kontakty handlowe.

  Ponadto portal oferuje dział ogłoszeń sprzedaży i kupna końcówek kolekcji, outletu. Ogłoszenia w 98% pochodzą od firm zachodnich. Każdego dnia pojawiają się nowe oferty. Nasi pracownicy tłumaczą je na język polski i zamieszczają na serwisie. Treść ofert wysyłana jest do użytkowników, którzy przy rejestracji wyrazili chęć otrzymywania newslettera. Dostęp do danych teleadresowych ogłoszeniodawców posiadają użytkownicy z wykupionym rocznym abonamentem.

  ROCZNY DOSTĘP DO BAZY DOSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH ORAZ OFERT KUPNA I SPRZEDAŻY KOSZTUJE 250 PLN NETTO!!!

   
   NOWOŚĆ!!!

  Od 1 stycznia 2011 umożliwiamy naszym zarejestrowanym użytkownikom zakup danych teleadresowych do wybranego dostawcy prezentującego swoje oferty w wysyłanych codziennie newsletterach. Koszt zakupu danych teleadresowych do wybranego dostawcy wynosi jedynie 149 zł netto. 
  Jak to działa?
  Wybierz w newsletterze interesującą cię ofertę stocku. Prześlij nam zamówienie drogą mailową na wybraną ofertę. Dokonaj przelewu na nasze konto w kwocie 149 zł netto. Po otrzymaniu przelewu nasz pracownik prześle dane teleadresowe do wybranego dostawcy.

   
  Jeśli chcesz zamieścić reklamę na portalu www.outlet-media.pl, wykupić dostęp do bazy danych dostawców zagranicznych lub wypromować swoją firmę na naszym portalu prosimy o kontakt mailowy:
  info@outlet-media.pl lub telefoniczny 604-971-231.

   
  Wszystkie opłaty prosimy dokonywać na poniższe konto bankowe:
   
  • ING: 53 1050 1793 1000 0090 9564 3459  
     Akceptujemy płatności w systemie PayPal

  Jeśli są Państwo zainteresowani wykupieniem dostępu do bazy dostawców zagranicznych wystarczy tylko wysłać do nas maila o treści: "Zamawiam dostęp do bazy dostawców zagranicznych" podając przy tym dane potrzebne do wystawienia faktury VAT. Zamówienia prosimy składać na adres:
  • info@outlet-media.pl 

   


końcówki kolekcji, outlet, hurtownie outlet, nadwyżki magazynowe, importer outlet, końcówki serii
Wszystkie znajdujące się na powyższych stronach WWW znaki towarowe oraz nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
powered by TechOne