• JAK MOGĘ KORZYSTAĆ Z PORTALU OUTLET-MEDIA.PL?

  Outlet-media.pl jest częściowo zamkniętą platformą handlową przeznaczoną dla handlowców. Aby poznać zawartość portalu muszą być Państwo zarejestrowanymi i zalogowanymi użytkownikami. Od tego momentu mają Państwo bezpłatny dostęp do niektórych baz danych.

  CZY DOSTĘP DO PORTALU OUTLET-MEDIA.PL JEST CAŁKOWICIE PŁATNY?

  Nie, dostęp do naszego portalu nie jest całkowice płatny. Płatna jest tylko część dotycząca bazy dostawców zagranicznych oraz ogłoszeń. Natomiast dostęp do bazy sklepów detalicznych oraz bazy dostawców krajowych i aktualności jest bezpłatny. Wystarczy się tylko zarejestrować w naszym portalu.

  ILE KOSZTUJE I JAK ZAMÓWIĆ DOSTĘP DO BAZY DANYCH DOSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH?

  Dostęp do bazy dostawców zagranicznych zakupić Państwo mogą składając zamówienie mailowo pod adres info@outlet-media.pl. W mailu należy podać nazwę firmy, adres, numer NIP oraz należy napisać zdanie: "Zamawiam dostęp do bazy dostawców zagranicznych". Po zaksięgowaniu Państwa wpłaty aktywujemy dostęp do bazy dostawców zagranicznych. Faktura VAT wysyłana jest do Państwa listem poleconym. Baza dostawców zagranicznych zawiera adresy ponad 490 firm, które mogą stać się Państwa dostawcami. Cena za dostęp do bazy dostawców zagranicznych oraz dostęp do danych kontaktowych ogłoszeniodawców wynosi 250 PLN netto. Opłaty należy dokonywać na konto Banku ING o numerze: 
  53 1050 1793 1000 0090 9564 3459.

  W JAKI SPOSÓB DOKONAĆ ZAKUPU TOWARU I JAK NAWIĄZAĆ KONTAKT Z DOSTAWCĄ?

  Outlet-media.pl nie jest sklepem, w którym można bezpośrednio złożyć zamówienie. Poszczególni oferenci prezentują swoje aktualne promocje i główny asortyment. My weryfikujemy, tłumaczymy oraz publikujemy zagraniczne oferty. W celu złożenia zamówienia mogą Państwo nawiązać kontakt telefoniczny lub emailowy z interesującym Państwa dostawcą. W ten sposób można również indywidualnie ustalić warunki dostawy i warunki cenowe. Kolejnym krokiem jest umówienie spotkania w siedzibie danej hurtowni.

  CO NALEŻY ZROBIĆ W PRZYPADKU KIEDY ZAPOMNIAŁEM HASŁA?

  W tym celu należy kliknąć w link o nazwie „zapomniałem hasła“ znajdujący się na stronie głównej naszego portalu i podać swój adres emailowy, pod którym jest się zarejestrowanym. Po kilku sekundach otrzymają Państwo maila dzięki któremu będą mogli Państwo podać swoje nowe hasło.

  CZY MOŻNA I JAK DODAĆ SWOJĄ FIRMĘ LUB OGŁOSZENIE DO BAZY DANYCH OUTLET-MEDIA.PL ?

  Tak, istnieje mozliwość bezpłatnego dodania swojego sklepu, hurtowni lub ogłoszenia kupna/sprzedaży do naszej bazy danych. Mogą to Państwo zrobić korzystając ze specjalnego formularza, który uaktywni się po kliknięciu w jeden z trzech linków umieszczonych po prawej stronie portalu pod wyrazem "Dodaj". Po dodaniu Państwa firmy lub ogłoszenia nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia wprowadzonych do bazy danych informacji.


końcówki kolekcji, outlet, hurtownie outlet, nadwyżki magazynowe, importer outlet, końcówki serii
Wszystkie znajdujące się na powyższych stronach WWW znaki towarowe oraz nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
powered by TechOne